Ideed suurepärasteks suvepäevadeks

Selleks, et suvepäevad õnnestuksid tuleb alati alustada algusest ehk tuleks välja mõelda miks suvepäevi korraldatakse. Kas seda tehakse selleks, et saaks tööl tekkinud stressi leevendada ning aur välja kasta, tahetakse üksteist tundma õppida, team-buildinguks, või lihtsalt pakkuda töötajatele ning nende peredele mõnusat äraolemist. Edasi mõningad ideed, kuidas seda teha.

Stressi leevendamine

Kui on olnud ettevõtte pingelised ajad, siis kõige paremini sobiv stressi leevendamiseks mõni adrenaliinirikas kogemus. Olgu selleks siis mägironimine, võidusõitmine, lasketiir, seikluspark või mõni muu julgustükk. Lisaks adrenaliinile tekitavad sellised tegevused ka võistlusmomendi ning nii mõnedki kollektiivis tekkinud pinged saab mõnusa mõõduvõtmise käigus ära lahendada.

Üksteise tundmaõppimine

Tööl oleme me professionaalid ning näitame ainult mingit osa oma iseloomust. Milline on aga sinu kolleeg väljaspool töökeskkonda, kas tal on ka mingisugused põnevad hobid või käib ta vabal ajal palju teatris? Mõned asjad tulevad muidugi vestluste käigus välja, kuid eestlased liiga palju endast ei räägi. Nii võibki tekkida pentsik olukord, kus oled inimesega aastaid koos töötanud, kuid ei tea temast tegelikult suurt midagi. Selliseks tutvumiseks sobivad näiteks töötajate enda korraldatud töötoad, kus nad tutvustavad oma hobisid. Lisaks on internetiavarustest leitavad mitmesugused huvitavaid seltskonnamängud, mis on mõeldud omavahel tuttavaks saamiseks.

Koos peredega

Kui töötajate pereliikmed on uhked selle üle, kus nende pereliige töötab, siis räägivad sellest ka oma kolleegidele, sõpradele ja tuttavatele. Sellepärast on mõistlik, kui rahakott vähegi kannatab, korraldada suvepäevi koos peredega, sest see raha võib tulla kuhjaga tagasi suulise turunduse ja uute klientide näol.

Suvepäevad Valma seikluspargis

Kõike eelmainitut on võimalik nautida Valma seikluspargis. Meil saab auru välja lasta seikluspargis, võistlusmomenti tekitada discgolfiga, tegevused nii suurtele ja väikestele ning õhtu lõpus saab mõnusalt aega veeta saunas või ööklubis. Kui sul on huvi korraldada oma suvepäevad Valma Seikluspargis, siis võta meiega julgelt ühendust.