PEORUUMID

Posted on by

Valma Seikluspargis on kaasaegsed, heli- ja esitlustehnikaga varustatud peoruumid firmapidude, tiimikoosolekute, jõulupidude, sünnipäevade jms ürituste jaoks ka madalhooajal SÜGIS kuni KEVAD. Ruumide kompleksi kuuluvad: suur peosaal/ööklubi, kaminasaal, piljardisaal, saunakompleks, majutusruumid. Sobilik kuni 80 osalejaga üritusteks.


NÄIDISPAKETT
– Ruumidekompleks sisaldab: esitlustehnikaga konverentsisaal koosolekuks ja/või peoks, kaminasaal, piljardisaal, ööklubi heli- ja valgustehnika, suur saunakompleks karastava väliujulaga, baar: 
Hind: al 2000.-
– Rikkalik buffee õhtusöök 23.- (inimene)
– Majutus 30.- (voodikoht)

Täpsema pakkumise saamiseks saada päring siit
konverentsiruumid viljandis konverentsiruumid viljandis piljard konverentsiruumid viljandis valma puhkekeskus sauna valma puhkekeskus viljandi ööklubid Piljard konverentsiruumid viljandis konverentsiruumid viljandis konverentsiruumid viljandis

Igapäevaselt koos töötades õpime üksteist küll tundma, kuid kõik me käitume kontoris pisut teisiti, kui me teeme seda vabal ajal. Meeskonnaüritused ei pea olema ainult aastalõpupidu, suvepäevad ja firma jõulupidu (Need peod on muutunud juba iseenesest mõistetavaks). Selleks, et tiimivaim oleks kõrge võib vahepeal korraldada ka niisama üks firmapidu. Rendi selleks peoruumid siit

Soovitused eduka firmapeo korraldamiseks:

✔️ Sõitke kontorist kaugemale, et töötajatel ei tekiks kiusatust ööseks koju ning hommikul tagasi sõita. Valma Seikluspargis on mugavad ja kaasaegsed peoruumid koos majutusega madalhooajal kuni 70 le, kõrghooajal kuni 160 le.

✔️ Pange paika lahinguplaan. Mõelge kas soovite firmapeo käigus lisaks pidutsemisele veel millegagi tegeleda. Enne pidutsema hakkamist võib näiteks korraldada ajurünnakuid, teambuildingut, gruppitööd jms.

✔️ Pange paika tiimiürituse ajakava nii, et tööalased ajurünnakud, seltskonnamängud ja üldine

✔️ Tekitage olukordi, kus töötajad õpiksid üksteist paremini tundma.