ETTEVÕTTE JÕULUPIDU

Posted on by

Ettevõtte jõulupidu või aastalõpupidu on vähemalt üks kahest korrast aastas, millal iga ettevõtte töötaja teab, et saab tööandja kulul rihma lõdvaks lasta.

Selleks, et jõulupidu firmale õnnestuks tuleb leida suurepärane asukoht, hea söök ja kaasakiskuv meelelahutus. Tänapäeval ei ole enam kõige olulisem see, mida sa enda töötajatele kingid, vaid see, kui meeldejääv on ettevõtte jõulupidu.

Soovitame korraldada ettevõtte jõulupidu Valma Seikluspargis, sest meil on suur valik ruume, meelelahutust, ööbimiskohti rohkem kui sajale inimesele ning mis kõige olulisem – hea toit.

Justnimelt, kui lugeda erinevaid artikleid internetist ettevõtte aastalõpupeo korraldamise kohta, siis kõik muu võib veel andeks saada, aga hea toitu peab olema palju ning see peab olema maitsev. 

Kui sul on huvi korraldada seekordne ettevõtte jõulupidu ilma ürituskorraldus agentuuri kaasamata, siis võta meiega julgelt ühendust. Meil on väga pikk kogemus erinevate sündmuste korraldamisega ning saame Valma Seikluspargi poolt õla alla panna, et sinu ettevõtte jõulupidu tuleks meeleolukas ning meeldejääv.