Firma suvepäevade korraldamine

Firma suvepäevad on küll oodatud sündmus, kuid tihti käib selle ette suur planeerimine ning kui ürituskorraldus agentuuri ei palgata, siis kogu see töö tuleb ise ära teha. Korraldagu siis firma suvepäevi agentuur, ettevõtte ise või koht, kus suvepäevi peate, siis mingid asjad tuleks kindlasti endale eelnevalt selgeks teha, et firma suvepäevad oleksid edukad ning need elaksid inimeste mälestustes edasi veel kaua peale nende toimumist. Siin on väike meelespea, mida silmas pidada kui korraldada firma suvepäevi:

1.

Alati on kõige olulisem tuna oma firmas töötavaid inimesi. Uurige enne korraldama hakkamist maad, millist meelelahutust nemad tahavad.

2.

Uurige kindlasti ka eelnevalt firma töötajate käest, kui paljud jäävad ööbima. Selle järgi saate otsustada, millises kohas oma suvepäevi pidada.Valma Seikluspargis on meil voodikohti kuni 150-le inimesele ning tänu sellele ei pea ka ükski suurem tiim muretsema, et keegi peaks mõnusa voodikoha asemel telgis ööbima.

3.

Tehke programm ja ka kindlasti ajaliselt kindel eeskava, kuid ärge pange seda kunagi liialt täis. Jätke inimestele ka aega avastamaks kohta kuhu on sõidetud ning jätke neile võimalus üksteisega ka vabamalt lobiseda. Selleks, et tutvustada külalistele kus on veekogu võiks seda ka kohe päevastes tegevustes kuidagi rakendada.

4.

Arvestage kindlasti sellega milline on teie töötajate keskmine vanus ja huvialad nind seadke tegevused selle järgi. Hea on anda ka alati tegevustes võimaluse korral mingi valik, et kui kellelegi mingi tegevus ei meeldi, siis ei pea ta lihtsalt kõrvalt vaatama, vaid saab rahulikult valida alternatiivi. Hea on teha kõik tegevused firma suvepäevadel rangelt soovituslikuks, et eestlased oma kilpkonnakilbi seest välja roniksid, kuid ei ole mõtet kellelegi midagi peale suruda, kui ta ikka tõesti ei taha. See tekitab ainult pingeid ning võib hiljem konfliktiga lõppeda.

5.

Näe alati vaeva toiduga. Standardse grillvorstikese asemel on Valmal näiteks välja panna kohalik Võrtsjärvest püütud kala. Toit jääb alati inimestele väga hästi meelde ning kui see osa ei ole korralikult tehtud, siis võib ka väga hästi korraldatud firma suvepäevadest hoopis vastupidine mälestus jääda.

Kui oled kõigi nende punktidega nõus, siis tule ja korraldame üheskoos sinu ettevõtte suvepäevad Valma Seikluspargis. Meie juures on oma suvepäevi korraldanud palju erinevaid suvepäevalisi. Meil on toimunud: Jahimeeste suvepäevad, Loomaarstide suvepäevad, Nortali suvepäevad, Kaitseliit, Naiskodukaitsjad, noorkotkad jms.