ETTEVÕTTE AASTALÕPUPIDU

Posted on by

Ettevõtte aastalõpupidu nagu kõik teised kollektiivi peod on töötajate poolt palavalt oodatud ning seetõttu lasub büroo- või personalijuhil väga raske koorem. Kõik ootavad, et ettevõtte aastalõpu- või jõulupidu oleks korraldatud ägedas asukohas, suurepärase toidu ning kaasahaarava meelelahutusega.

Firma aastalõpupidu korraldades tuleb meeles pidada, et igas kollektiivis on suur hulk väga erineva maitsega inimesi. Seega see, mis meeldib ühele ei pruugi meeldida teistele. Kõigile ei saa loomulikult alati meeldida ning osadele inimestele ei meeldi üldse jõule tähistada või ettevõtte aastalõpu pidudel käia, kuid sellegipoolest tuleks teha kava võimalikult mitmekesine, et sealt leiaks midagi kõigile.

NÄIDISPAKETT
– Ruumidekompleks sisaldab: esitlustehnikaga konverentsisaal koosolekuks ja/või peoks, kaminasaal, piljardisaal, ööklubi heli- ja valgustehnika, suur saunakompleks karastava väliujulaga, baar: 
Hind: 2500.-
– Rikkalik buffee õhtusöök 23.- (inimene)
– Majutus 30.- (voodikoht)

Meil Valma seikluspargis on väga palju erinevaid tegevusi, kaasaegne muusika ja videotehnika, üle saja ööbimiskoha ning kohalik toitlustamine. Lisaks on meil pikad kogemused kõikvõimalike pidudega seega saame teile peo korraldamisel nõu ja jõuga abiks olla. Võtke meiega ühendust ning küsi personaalne pakkumine ettevõtte aastalõpupeoks.

Aastalõpu saalilahenduse näidis
konverentsiruumid viljandis
Saalilahendus “teatristiil”
Toitlustus Rootsi lauas
Saunamõnud