FIRMA SPORDIPÄEV

Posted on by

Miks korraldada ainult suve- ja talvepäevasid kui võib korraldada ka spordipäevi?

Kes on kõige kiirem jooksja?

Kes hüppab kõige kaugemale?

Milline tiim on kõige osavam teatejooksus?

Kõigile neile küsimustele toob vastuse tore ja meeleolukas ettevõtte spordipäev Valma Seikluspargis. Meie kompleksis on olemas seikluspark, golf, paintball, piljard, väliujula ja palju muud, milles lisaks traditsioonilistele spordipäeva mängudele omavahel mõõtu võtta.

Kui eraldi spordipäeva ei soovi korraldada, siis miks mitte korraldada oma suvepäevad spordipäeva võtmes. Alati ei pea suvepäevad olema napsi ja naljapidu, vaid saab üheskoos sportlikult ja tervislikult aega veeta ning võib-olla nii mõnegi meeskonnas tekkinud vaidluse sportliku vastasseisuga ära lahendada.

Valma Seikluspargis saab firma spordipäeva korraldada nii väiksemale kui suurele ettevõttele. Pakume toitlustust ning meile mahub ööbima kuni 150 inimest. Kui sul on huvi oma ettevõtte spordipäev või suvepäevad korraldada just Valma Seikluspargis, siis võta meiega julgelt ühendust ning korraldame üheskoos teile ühe meeldejääva sündmuse

„VALMA OLÜMPIAMÄNGUD“ ja „FIRMA SPORDIPÄEVAD“ kontseptsioon.

„Valma Olümpiamängud“ on punktiarvestuslik spordivõistlus kus erinevad spordialad on liidetud üheks koondvõistluseks imiteerides päris olümpiavõistlusi.
Võistlusalad viiakse läbi selleks loodud spordiväljakutel ehk ARENA del kus läbivaks ühisosaks on võistlusaladelt saadav punktisumma vastavalt soorituse tulemusele. Erinevate alade punktid summeeritakse ning suurim punktisumma tagab vastavalt kõrgema koha lõpptulemustes.
Osaleda saab võistkondadena ja individuaalselt. Individuaalse arvestuse korral asendatakse võistkondlikud meeskonnamängud (nn saalihoki, võrkpall jms.) täiendavate individuaalaladega. Olümpiamängud algavad traditsioonilise avamisega kus tutvustatakse sportlasi, mängureegleid, kohtunikke, instruktoreid jms. Kogu võistlustegevus viiakse läbi Valma Seikluspargi personali korraldusel.
Olümpiamängud lõpetatakse autasustamisega ning mängude lõpetamise tseremooniaga. Kogu protsess on ülesehituselt lustakas ja humoorikas säilitades seejuures sportlike saavutuste tõsidust ja hasarti. Olümpiamängude alasid on võimalik mänguliste aktiivtegevustena rakendada individuaal- ja pereturistidele ka individuaalvõistlustena ilma Olümpiamänge imiteerimata kandes tootenimetust „PERESPORDI PÄEV“ või „FIRMA SPORDIPÄEVAD“ .
Hasarti tekitavaks teguriks on punktisumma igal spordialal eraldi. Võistelda saab võistkondadena, tiimikaaslased omavahel individuaalselt või üksikarvestuses isikliku rekordi saavutamise põhimõttel. Toodet on võimalik rakendada paketisiseselt kus Valma Seikluspargi majutuspaketis sisaldub aktiivtegevuste programm millest üks osa on Valma Olümpiamängude osalemise pass ning samuti on võimalus soetada aktiivtegevuste pakett eraldiseisva tootena.
Toote paketeerimine käib põhimõttel, mida rohkem tooteid ja teenuseid paketis on seda soodsam tuleb tarbija jaoks hind. Samuti on Olümpiamängude korraldamine suurema seltskonnaga firmale soodsam kui see on individuaalvõistlejale. Soorituste parima tulemuse saavutamiseks on võimalik lisatasu eest palgata treener (seiklustegevuste instruktor) kes treeningu käigus jagab teavet soorituse tehnika-, soojendus harjutuste- jms kohta.
Sportliku vormi parandamiseks ja soojendusharjutuseks on rajatud võistlusareenide kõrvale välijõusaal koos venituspinkide ja trenažööridega.

OLÜMPIAMÄNGUDE ALAD:

 1. GOLF ARENA minigolfi park turniirideks 12 rada
 2. SHOOTING ARENA lasketiir – õhkrelvadega jahispordi võistlusala väljak
 3. SUMO ARENA (tribüüniga maadlusväljak, kostüümid lastele ja täiskasvanutele
 4. „GAME OUT“ ARENA „Rajalt Maha“ punktiarvestuslik ronimiskompleks
 5. FOOTPOOL ARENA Hiidpiljard. Hiiglaslike mõõtmetega jalkapiljard
 6. BASKETBALL ARENA korvpalli vabaviste box + tribüüniga korvpalliväljak
 7. VOLLEYBALL ARENA võrkpalliväljak
 8. HANDBALL ARENA käsipalli punktiarvestuslik täpsusvisete võistlusväljak
 9. FOOTBALL ARENA jalgpalli punktiarvestuslik täpsuslöökide võistlusväljak
 10. DISCOLF ARENA discolfi punktiarvestuslik võistlusväljak
 11. INDOOR HOCKEY ARENA saalihoki puitpõrandaga väljak
 12. FIELD HOCKEY ARENA maahoki murukattega väljak
 13. LONG JUMP ARENA kaugus- ja kolmikhüppe ala
 14. GYM ARENA jõusaali- võimlemise- ja venitusala
 15. BADMINTON ARENA sulgpalli võistluste ala kahe mänguväljakuga
 16. BETANK ARENA kõvakattega võistlusala