SUVEPÄEVAD

Posted on by

Valma Seikluspargis on kõik vajalik suvepäevade ideaalseks korraldamiseks kohapeal olemas:

majutus kuni 190 le inimesele
väliauditoorium / peoterrass, suure lavaga katusealune kuni 200 le inimesele
• kaasaegse esitlustehnikaga 3 auditooriumiga konverentsikeskus
• suur saunakompleks väliujula ja mullibasseiniga
ööklubikompleks, baarid, piljardisaal.
toitlustus rikkalikus BBQ rootsi lauas
Seikluspargi ronimiskompleks, ronimisseinad, trosslaskumised
•  Turniirivõistluste staadionVALMA OLÜMPIA” 15 spordiareeniga
lastele palju põnevat turnimist ja tegevusi, vahudiskod,
• päeva- ja õhtujuhid, lastejuhid, DJ-d, artistid, bändid jne.

SUVEPÄEVADE AJAKAVA NÄIDIS

14.00 – saabumine, majutumine, lipu heiskamine, avakõned
14.30 – lõunasöök värskelt ahjust võetud Võrtsjärve suitsukalaga
15.00 – aktiivsed valitud tegevused gruppidena vaheldumisi: võistlused turniirivõistluste staadionil „Valma Olümpia“ kuhu kuuluvad väliujula, korvpall, võrkpall, saalihoki, käsipalli areen, jalgpalli areen, discgolfi areen, sumomaadlus areen, vabavisete areen, raskejõustiku areen, “rajalt maha” areen, kahevõitluse areen, lasketiir, hiidpiljard, hiidmale/kabe, seikluspargi ronimisatraktsioonid, laskumisliinid. Lisaks veel kiiged, pallimängud, jne. Gruppide tegevus vahetub.
19.00 – rikkalik õhtusöök buffet rootsilauas
20.00 – suur saun, bassein, väliujula, muusika laval
21.00 – Olümpiamängude autasustamine, meelelahutuslikud tegevused õhtujuhi eestvedamisel,.
22.00 – hilisõhtune külmlaud, saun, muusika, tants, chill, esinejad
23.00 – 02.00 Ööklubi, baar, piljard
9.00 – hommikusöök, puhkamine, vaba aja tegevused, ujumine ….
11.00 – check out
Küsi täpsemat pakkumist siit 

VAHUPIDU buffet  

SUVEPÄEVADE KORRALDAMINE

Esimese sammuna tuleks uurida, et kas teie soovitud kuupäevad suvepäevade pidamiseks on vabad. Selleks, et teile suvepäevade pidamiseks esmane pakkumine koostada, vajame: Ettevõtte/asutuse nimi, suvepäevadel osalejate arv, kas suvepäevad on peredega/lastega, lühidalt suvepäevade info (kas ainult suvepäevad, seminar, koolitus vms). Päringule vastavalt koostame suvepäevade pakkumise samal või sellele järgneval päeval. Kuupäevade broneerimiseks peame dialoogi suvepäevade detailse ettevalmistuse osas, mille käigus edastame tellimislehe koos kokkulepitud toodete ja teenustega ning eelarvega ning esitame esimese osamakse arve sümboolse summaga mida suvepäevade üritusest loobumisel ei tagastata. Lõpliku tellimuse ja eelarve kinnitame vähemalt 2 nädalat enne suvepäevade toimumist. Maksetingimused: 50% eelarvest enne suvepäevade ürituse toimumist, millest on maha arvestatud esimene osamakse ning 50% 7 päeva jooksul pärast suvepäevade ürituse toimumist (juhul kui ei ole kokkulepitud teisiti).
NB! VALMA SEIKLUSPARK EI OLE SOBILIK KOHT ÜLIROHKE ALKOHOLIGA LÄBUPIDUDE KORRALDAMISEKS! Tutvuge kodukorraga enne broneeringu registreerimist siin


✔️ MAJUTUS

Suvehooajal on Valma Seikluspargis majutuskohti max 160-le. Majutushoonetes on kohti kokku 50, kämpingumajakestes 50 ning privaatsetes mugavusmajakestes 50 + lisakohad. Majutus sisaldab voodipesu. Kompleksi rendi puhul tervikuna või suurematele majutusgruppidele teeme majutuspakkumise vastavalt päringule. Vaata majutusplaane.

✔️ TOITLUSTUS

Suvepäevade üritusteks pakume rootsi laua stiilis rikkalikku BBQ buffet-toitlustust. Kuna Valma küla puhul on tegemist kalurikülaga, siis igal võimalikul juhul pakume kohalike kalurite poolt suitsutatud Võrtsjärve kala. Vaata näidismenüüsid ja toidupilte siit


MIKS KORRALDADA SUVINE SUVEPÄEVADE ÜRITUS VALMA SEIKLUSPARGIS?

MEIE EELISED:

✔️ Mõistlikud hinnad.

✔️ Väga lai teenuste ja toodete valik.

✔️ Suurepärane asukoht keset Eestit, Võrtsjärve kaldal.

✔️ Kiire reageerimine päringutele, kiired pakkumised.

✔️ Selge eristumine teistest turismikeskustest toodete poolest

✔️ Personaalne lähenemine korraldusel, iga suvepäevade üritus on unikaalne.

1. Meie majutus võimaldab ööbida kuni 160 inimest. Oleme orienteeritud Eesti keskmise suurusega ettevõtetele ja organisatsioonidele kus optimaalseim keskmine osalejate arv on 60 – 120. Vabade aegade olemasolul pakume võimalusi ka suurematele ja väiksematele seltskondadele.

2. Me asume Eesti keskel. Nii väikeses riigis nagu Eesti on tihti ettevõtted hargnenud kontorite ja esindustega eri Eesti linnadesse. Et kokkusaamisele oleks kõigil enam vähem sama pikk teekond, siis on parim lahendus tulla kokku KESKELE.

3. Me asume suurima Eesti oma järve – Võrtsjärve kaldal. Enamik inimesi eelistab veeta oma vaba aega veekogu ääres.

4. Meil on kõik vajalik olemas toredateks suvepäevadeks. Mida iganes ka pähe ei tule, sportlik aktiviteet õhus, maal ja vees, tohutult atraktsioone, mänge, ruume, tegevusi, vaateid, võimalusi… midagi ei ole vaja kuskilt juurde tellida.

5. Meil saab kolm ühes: koolitused, seminarid, konverentsid ühendades lõbusa suvepäevade peoüritusega ja ühendades kõik see aktiivse puh-kusega. Kõik ühes kohas ja korraga.

6. Meie juures on fantastiline olla ka koos peredega. Kõik on korraldatud nii, et tegevusi jagub kõigile.

7. Me aitame Sul korraldada meeldejäävad suvepäevad. Sul on küll idee korraldada firmale suvepäevad, aga ei tea täpselt mismoodi, keda kutsuda esinema, päeva ja õhtut juhtima, mida teha, et kõikidel osalejatel oleks tore. Me jagame Sinuga oma kogemusi, pakume variante, leiame just Sulle sobivaid lahendusi ja aitame kõigel kulgeda.

8. Meil on kogemusi. Tihti me teame kliendi vajadusi ja soove paremini, kui klient ise. Oma tooteid ja teenuseid ning nende kvaliteeti oleme järje-pidevalt lihvinud viimased 12 aastat . Sina lõikad kasu meie kogemustest ja me jagame neid Sulle tasuta.

Suvepäevad Lõuna-Eestis

Selleks, et korraldada meeldejäävaid suvepäevi Lõuna-Eestis, tuleb suvepäevade programm läbimõeldult välja töötada ning valida suvepäevade pidamiseks ideaalne koht. Kuna oled juba meie veebilehele sattunud, siis suvepäevade pidamiseks Lõuna-Eestis oled leidnud ideaalse koha!


KLIENDID JA KOOSTÖÖPARTNERID RÄÄGIVAD MEIST:

See koht on kõige ägedam! Miks?
*Esimene asi – rahvas pole laiali. Kõik atraktsioonid on „hõikekaugusel“ja seltskond ei valgu laiali.
*väga lahedad ja lõbusad atraktsioonid. Ja mis kõige toredam – lisaks saab tellida KÕIKE, mis fantaasia pähe toob ja on legaalne ning ei kahjusta ennast, naabreid ega loodust
*Toidu gramme pole loetud. Kõigile jagub ja väga maitsev on. Ei pea eraldi mingeid kalkulatsioone tegema kui palju kes sööb ja mida. Valik on piisav, et kõik „talumatud“ ei jää ka nälga
*Operatiivne probleemide lahendus – kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab
Milana Neemlaid, Haridus ja Noorteamet


Enne etendust paluti lõunalauda. Istun lastega sööma. Lapsed pugivad mõnuga. Mina ka, sest toit oli lihtsalt väga hea. 

Kui asjalikku juttu me ajasime!  Üks pisike preili usutles  mind:

 “Kas Teie mängisite KÄTTEMAKSUKONTORIS Marioni isa? Ma vaatasin seda saadet juba siis kui ma väike olin! 7. aastane.”

“Jah, mina. Kui vana Sa siis nüüd oled? ” küsisin.

“Ma olen juba kaheksa aastane!”

Nüüd oli juttu kauemaks. Kuulasin tarku lapsi ja mõtlesin Valma lastelaagri korraldaja hingele. Mis sunnib teda oma laagris lastele regulaarselt profesionaalset TEATRIT pakkuma?

Teie

Heino Seljamaa.


Holm Bank AS 2020 aasta ettevõtte suvepäevad sai veedetud just Valma Seikluspargis. Tänaseks julgen siiralt väita, et sellest üritusest räägitakse veel tänase päevani ning me ei kahetse oma valikus.

Eelkõige sellepärast, et tegevusi jätkus seal nii suurtele kui väikestele. Samuti on sealne meeskond väga abivalmis ja vastutulelik arvestamaks kliendi soovidega. Neile on oluline klientide rahulolu ning meelde jäävus veel pikaks ajaks. Sai ronitud seikluspargis, mängitud korvpalli, supeldud, saunatatud ja neid tegevusi oleks jätkunud veel mitmeks päevaks. Söögid olid samuti väga maitsvad.

Silvia Priske, Holm Bank


Mõtteid Taibukate Teaduskooli suvistest teaduslaagritest.

Kui küsida teaduskooli õpilastelt, kus me teeme suvise teaduslaagri siis juba viiendat aastat järjest,  on vastuseks olnud alati Valma  Seikluspark.

Nii õpilased kui ka õpetajad on väga rahul suurepäraste suvepäevade võimaluste eest, mida Seikluspark pakub.

Lapsed nimetavad ennast Valma fännideks!

Täname südamest Valma Seikluspargi juhatajat ja kogu personali suurepäraste võimaluste eest ja loodame, et meie koostöö jätkub ka järgmisel aastal!

Teaduskooli õpetajate ja õpilaste nimel tänades

Lilian Tambek, Taibukate Teaduskooli tegevjuht


HELISTA MEILE

SAADA PÄRING

KÜSI PAKKUMIST!

    Nimi | Name

    E-post | E-mail

    Teema | Topic

    Teade | Message