KONVERENTSIRUUMID

Posted on by

Kui leiad, et sinu ettevõttes on nii palju tugevat kompetentsi, mida võiks firma siseselt või isegi firmast välja jagada, siis on aeg korraldada üks korralik konverents Valma Seikluspargis.

Meie konverentsiruumid on varustatud moodsa heli ning videotehnikaga ning kolm ruumi kokku mahutavad pea 400 inimest korraga. Loomulikult on võimalik nii seminariruumide rent ja konverentsiruumide rent ühekaupa. Need mahutavad vastavalt: seminariruum 50 inimest, konverentsisaal 120 inimest ja väliauditoorium 200 inimest.

Kui konverents on plaanitud rohkem kui ühe päevane, siis on Valma Seikluspargis võimalik kuni 150-l inimesel ka mugavalt ööbida.

Lisaks sellele, et meil on tipptasemel konverentsiruumide rent Viljandimaal ja palju ööbimiskohti on meil toitlustus ning mitmeid meelelahutuse võimalusi nagu näiteks saun, piljard, peosaalid, seikluspark, discgolf, väliujula ning palju-palju muud. Kui soovite rentida konverentsiruumid just Valma Seikluspargilt, siis võtke meiega julgelt ühendust ning koostame vastavalt soovidele teile personaalse pakkumise.