Kus korraldada firma suvepäevi

Suvepäevade korraldamise kohti on Eestis küll mitmeid, kuid meie arvates on kõige parem koht suvepäevade korraldamiseks Lõuna-Eesti. Siin on järved, künkad metsad ning muud eksootilist ja seda kõike saab ilma bussile või laevale minemata. Kui sinu firmal on puudu üks suvepäevade korraldamise koht, siis soovitame oma suvepäevad korraldada Valma Seikluspargis. Meie seikluspark on suurepärane koht korraldamaks igasuguseid üritusi, aga eriti hea on see veel suvepäevade korraldamiseks. Valma Seikluspargist hulgaliselt eeliseid:

1.

Meil on päris suur koht kus suvepäevi korraldada. Meil on kokku ööbimiskohti 150le inimesele. Tavaline suvepäevade külastajate arv jääb 60 ja 120 inimese vahele. Kui peaks juhtuma, et on vabu aegu, siis rendime kokkuleppel ka väiksematele seltskondadele.

2.

Valma on mõnus suvepäevade pidamise koht Lõuna-Eestis, kuhu erinevatest Eestimaa nurkadest tulijatel on kõigil enam-vähem sama pikk tee tulla.

3.

Eestlastel rannarahvana meeldivad ikka suvepäevade pidamiseks kohad, mis asuvad veekogude ääres. Kahjuks Merd Lõuna – Eestis ei ole, aga see eest on meie juures kohe Võrtsjärv, mis on Eesti kõige suurem täiesti oma järv ning seegi on nii suur, et vastaskallast palja silmaga ei näe.

4.

Kõik mida teie hing võiks ühelt suvepäevade pidamise kohalt ihaldada on meil ka olemas. Sportlikud ajaveetmisvõimalused, atraktsioonid, mängud, peoruumid, vaated ja võimalused mitte midagi ei ole vaja kusagilt juurde hankida või kuskile mujale minna. Kõik on kohapeal olemas.

5.

Valma Seikluspark on selline suvepäevade korraldamise koht, kus saab ühendada meeldiva kasulikuga. Lisaks lõbusatele suvepäevadele saab meil pidada ka koolitusi, seminare ja konverentse. Võiks isegi öelda, et tellid ühe ja saad kolm.

6.

Meil on selline koht, et siin ei hakka igav ei suurtel ega ka väikestel. Ja seda kohe päris-päris tillukestest kuni väga soliitsete daamide ja härrasmeesteni.

7.

Valma Seikluspark on suvepäevade korraldamise koht, kus sind ei jääta kunagi hätta. Kui sa ei ole päris kindel kuidas suvepäevi tegelikult peaks korraldama, siis tuleme ka siin oma kogemusega appi.

Oleme väga kogenud suvepäevade korraldamise koht ning võib juhtuda, et teame paremini mida te soovite kui te ise seda teate. Kuna oleme asja juba 12 aastat teinud, siis oleme näinud palju erinevaid ettevõtteid ja oskame asju korraldada nii, et kõigil oleks alati lõbus.