Toredad Lõuna-Eesti suvepäevad

Selleks, et korraldada häid suvepäevi Lõuna-Eestis, tuleb programm hästi välja töötada ning valida ideaalne koht. Kui oled meie leheküljel, siis kohavalikuga on sul juba hästi.

Sündmuse eesmärk

Korraldades suvepäevad Lõuna-Eestis pead kõigepealt paika panema, milline on suvepäevade peamine eesmärk: kas lihtsalt lõõgastav pidu toredate kolleegidega, või on sellel juures ka näiteks konverentsi või team-buildingu aspekt. Kui see on tehtud, siis saame edasi juba sinu Lõuna-Eesti suvepäevade ajale mõelda.

Sündmuse aeg

Arvestades milline on Eestimaa ilm ja tavalised puhkuste ajad, siis on parim aeg suvepäevi korraldada mai keskpaigast septembri alguseni. Kindlasti on kõige populaarsemad ajad Lõuna-Eestis suvepäevi korraldada juulis ja augustis, aga ägedaid tegevusi ning toredat pidu saab pidada ka tipphooaja väliselt. Alati ei pea suvepäevi korraldama just südasuvel, kui mõelda kastist välja, saab ägedad suvepäevad korraldada ka novembris.

Sündmuse asukoht

Kui ettevõtte osakonnad on üle Eesti laiali on Valmasse eriti hea tulla, sest see on küll natuke rohkem Lõuna-Eestis, kui Põhja-Eestis, kuid siiski üsna täpselt keskel nii on kõikidel osakondadel ükskõik millisest Eesti nurgast hea keskele kokku sõita ja nautida ilusaid suvepäevi Lõuna-Eestis.

Tehnilised võimalused

Kindlasti uurige alati välja millised tehnilised võimalused kohapeal on ning mida peate ise kaasa võtma. Eriti hea on juba planeerimise faasis meiega juttu rääkida, et saaks broneerida sellised bändid, DJ-d või muud artistid, kes kohapealse tehnikaga hakkama saavad.

Programm

Suvepäeva programm oleneb paljuski sellest, milline on eelnevalt püstitatud eesmärk. Kui sooviks on arendada meeskonda, siis ei ole tarvis pingutada kuulsa ja seeläbi kalli ansambli kutsumisele, vaid rõhuda ühismängudele.

Toitlustamine

Tihti jääb inimestele nende Lõuna-Eesti suvepäevadest meelde see, mida nad sõid. Kas toit oli maitsev, oli seda piisavalt? Suvepäevadeks pakume Rootsi laua stiilis rikkalikku BBQ buffet-toitlustust. Kuna Valma küla puhul on tegemist kalurikülaga, siis igal võimalikul juhul pakume kohalike kalurite poolt suitsutatud Võrtsjärve kala.