KEVADKAMPAANIA 2018 ÕPILASTELE

Posted on by

Hea klassijuhataja, rühmajuht, treener, lapsevanem, abiturient, õpilane!

Valma Puhkelaagri Seikluspark kutsub Teid ka sel kevadel Võrtsjärve äärde tähistamaks klassi- või kooli lõppu ning algavat puhkust ja suve. Adrenaliinirohke ja põnev seiklus looduses on selleks hea võimalus. „Kevadkampaania 2018“ raames teeme teile järgneva pakkumise:

Registreerige oma klass, grupp või seltskond Valma Seiklusparki päevaseks seikluseks või ööbimisega kahepäevaseks kevadürituseks.

1. Päevane pakett (u. 4h, algusajad 9.00, 12.00, 15.00)
Seiklejal on võimalus turnida maa ja taeva vahel 45-e erineva takistusega radadel, sooritada Tarzani hüppeid, laskuda kuni 18 m kõrgusele ulatuvatel laskumise liinidel kogupikkuses üle 2km ja seda jalgadega maad puudutamata, nautida Võrtsjärve imelist vaadet 24 m kõrgusest vaatetornist. Lasketiirus selgitame parimad snaiperid, lisaks veel muud tegevused (minigolf, võrkpall, korvpall jt. pallimängud, saalihoki, kiiged, ujumine Võrtsjärves ja palju muud).
Soodushind koos toitlustamisega 19€ / inimene  (paketi tavahind 29€)

2. Ööbimisega kahepäevane pakett (check in 14.00, check out 12.00) – kõigile eeltoodud seiklusvõimalustele lisandub – majutus laagri peahoones või kämpingmajakestes (sisaldab voodipesu), peo pidamiseks suur lavaga grillkoda või peosaal, heli- ja valgustehnika diskoks, toitlustus 3x (lõuna, õhtu, hommik), soovi korral suur saun (lisatasu 3.50 inimene. min.85€), ühtlasi kogu Puhkelaagri territooriumi kasutamine.
Soodushind koos toitlustamise ja majutusega  45€ / inimene (paketi tavahind 59€)

• Pakkumine on suunatud vähemalt 130cm pikale seiklejale, grupp alates 20 inimest.
• Õpetajad / grupijuhid tasuta!
• Lisatasu eest korraldame ka kalepurjeka retki Võrtsjärvel (korraga kuni 30 inimest – 140.€/h)
• NB! Soovituslik varajane registreerimine. Kampaania raames pakutavad paketid on piiratud koguses.

info(ät)valma.ee
tel. 50 36 906